PRODUKTY

                nanomax budowlany
                nanomax
                         gdzie kupić

PROMOCJE

Nanomax do grilli i piekarników 1L

nanomax® do skutecznego czyszczenia grilli, piekarników, kuchenek, rusztów i półek, patelni, płyt grzewczych oraz szyb piekarnikowych i kominkowych

Nanomax do lazienek 1L

Profesjonalny preparat do bezpośredniego użycia w codziennym utrzymaniu czystości w łazienkach oraz sanitariatach. Zawiera aktywne cząstki srebra.

Nanomax do mebli 1L

Profesjonalny preparat do codziennej pielęgnacji mebli drewnianych, drewnopodobnych oraz elementów laminowanych. Zawiera aktywne cząstki srebra.

Nanomax do podłóg panelowych 1L

Profesjonalny preparat do podłóg panelowych, przeznaczony do ich codziennej pielęgnacji. Zawiera aktywne cząstki srebra.

Nanomax do podłóg drewnianych 1L

Profesjonalny preparat do codziennej pielęgnacji podłóg drewnianych i powierzchni wykonanych z drewna. Zawiera aktywne cząstki srebra.

Nanomax do podłóg lastrico 1L

Profesjonalny preparat do gruntownego czyszczenia. Szczególnie polecany do silnie zabrudzonych posadzek kamienno-betonowych, lastrico, marmuru, granitu oraz do czyszczenia zabrudzeń cementowo-gipsowych.

Nanomax do plastiku, RTV & AGD 1L

Profesjonalny preparat do codziennej pielęgnacji sprzętu RTV oraz plastików. Zawiera aktywne cząstki srebra.

Nanomax do podłóg uniwersalny 1L

Profesjonalny, skuteczny i niezawodny płyn do podłóg przeznaczony do codziennej pielęgnacji wszelkiego rodzaju zmywalnych posadzek. Zawiera aktywne cząstki srebra.

Nanomax do szyb i szkła 1L

Profesjonalny, skuteczny i niezawodny preparat do mycia szyb, luster, kryształów, powierzchni emaliowanych i laminowanych, a także elementów ze stali nierdzewnej. Zawiera aktywne cząstki srebra.