Współpraca hurtowa

zakupy hurtowe!

 

Fajnie, że pomyślałeś, aby wejść do drużyny nanomax gdyż tutaj:

 1. Nie wymagamy podpisania umowy. Wystarczy zgłoszenie przez formularz, a po weryfikacji Twojej firmy przyznamy jej RABAT oraz status Partnera. Wówczas, po otrzymaniu od nas pliku .XML do automatycznej integracji będziesz mógł składać zamówienia hurtowe.

 2. Możesz sprzedawać większość naszych towarów także w opcji DropShippingu. Wtedy doliczymy jedynie 50 groszy za każdy spakowany przez nas 1kg produktów oraz wyślemy paczkę wprost do Twojego klienta. A ponadto:

 • skorzystasz z naszych materiałów, które umieścisz w ofertach (znajdziesz je do pobrania na stronie nanomax: zdjęcia, opisy, certyfikaty, karty produktów MSDS, badania itp.)

 • paczka nie będzie zawierać naszych danych adresowych i dowodu zakupu

 • jeśli uzyskasz status Partnera MAX - dołączymy Twoje materiały reklamowe do paczek

 1. Możesz składać i edytować zamówienia, a w dowolnym momencie za nie zapłacić i dopiero przekazać do realizacji, ale UWAGA:

 • nie realizujemy przesyłek za pobraniem

 • zamówienia złożone do 8:00 rano - realizowane są tego samego dnia (w swej aukcji możesz więc wpisać realizacja natychmiastowa co wpłynie na pozycjonowanie Twojego sklepu)

 • możemy wysyłać towar bezpośrednio do Twoich klientów lub do Ciebie

 • każde zamówienie wymaga osobnego e-maila na hurt@nanomax.pl (gdzie w tytule wpiszesz nr zamówienia i dołączysz plik z opłaconym listem przewozowym - etykietą*)

  * ZAMÓWIENIA BEZ DOŁĄCZONEJ ETYKIETY - NIE BĘDĄ REALIZOWANE

 1. Wysokość Twojego RABATU jest zmienna i zależy od całokształtu współpracy, a między innymi: opinii u pozostałych sprzedawców (zasady Fair Play), poziomu jakości opisów i zdjęć, utrzymania działań i cen rekomendowanych. Dlatego Partnerów dzielimy na 3 grupy:

 • rabat 25% (z dobrą oceną)

 • rabat 33 % (z bardzo dobrą oceną)

  Pilnuj wspólnego biznesu i staraj się sprzedawać całe zestawy produktów (wszak to najlepsza chemia wg opinii klientów z oceną ponad 4,90 na 5,00 możliwych). Nie zepsuj tego oraz wiedz, że klienci wrócą do Ciebie tylko wtedy, gdy dobrze ich obsłużysz

 1. Jesteśmy zintegrowani ze Sky-Shop ale będziemy wszędzie tam, gdzie warto, więc możesz podpowiedzieć nam inną platformę B2B lub B2C.

 2. W przypadku jakichkolwiek pytań pisz na adres hurt@nanomax.pl (odpowiadamy na bieżąco).

 3. Nade wszystko pamiętaj, że gdzie porządek i czystość tam bogactwo i zdrowie, a gdzie bałagan i brud tam bieda i choroby. 

 

Lets nanomax the World !


Zapraszamy do formularza kontaktowego

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium